Directie

Directeur: Eveline Leurs
Plaatsvervangend directeur: An Lemmens

Administratief personeel

Secretaresse: Katrien Lijnen

Coördinatie

ZORG-coördinator: An Lemmens (anlemmens@houthalen-helchteren.be)

ICT-coördinator: Bart Vanbriel

Kleuteronderwijzers hoofdschool

K0A: Helga Galka (helgagalka@houthalen-helchteren.be) &
Iranka Eerdekens (irankaeerdekens@houthalen-helchteren.be)
K0B: Karin Kelchtermans (karinkelchtermans@houthalen-helchteren.be)
K1A: Tessa Hebda (tessahebda@houthalen-helchteren.be)
K1B: Francine Bols (francinebols@houthalen-helchteren.be)
K1C: Marijke Maris (marijkemaris@houthalen-helchteren.be) &
Iranka Eerdekens (irankaeerdekens@houthalen-helchteren.be)
K2A: Miranda Hamers (mirandahamers@houthalen-helchteren.be)
K2B: Hasna Akouz (hasnaakouz@houthalen-helchteren.be)
K2C3C: Hilde Truyers (hildetruyers@houthalen-helchteren.be)
K3A: Annita Bancken (annitabancken@houthalen-helchteren.be) &
Samira Akouz (samiraakouz@houthalen-helchteren.be)
K3B: Marijke Jaspers (marijkejaspers@houthalen-helchteren.be)

Kleuteronderwijzers wijkschool

K0W1W: Sandra Vanbaelen (sandravanbaelen@houthalen-helchteren.be) &
Karien Kerkhofs (karienkerkhofs@houthalen-helchteren.be)
K1W2W: Elly Jaenen (ellyjaenen@houthalen-helchteren.be)
K2W3W: Hugo Diliën (hugodilien@houthalen-helchteren.be)

Lichamelijke opvoeding

hoofdschool en wijkschool: Hilde Kerkhofs

Extra leerkrachten

Karien Kerkhofs (karienkerkhofs@houthalen-helchteren.be)
Samira Akouz (samiraakouz@houthalen-helchteren.be)
Iranka Eerdekens (irankaeerdekens@houthalen-helchteren.be)

Kinderverzorgster

hoofdschool: Greet Rosseau & Rosanna Loricco